ntv yi kınıyoruz

Protesto veya boykot etmek istediğiniz her şey.
Kullanıcı avatarı
hakansuer_1975
Aktif Üye
Aktif Üye
Mesajlar: 115
Kayıt: Pzr Ara 03, 2006 1:00 am
Konum: istanbul
İletişim:

ntv yi kınıyoruz

Mesajgönderen hakansuer_1975 » Cum Tem 27, 2007 6:25 am

NTV'Yİ KINIYORUZ!!!!!!!

21 Temmuz Akşamı NTV'de bir program yayınlandı, adı "Türkiye'nin Yönetmenleri"

Bu programda çeşitli kısa filmler gösterildi. Bunlardan birisi de Selim Aslanyürek'in NTV için çektiği 'Kan Aranıyor' adlı kısa film. 4 konunun geçtiği bu bölümde başörtülüler ile alakalı sahne yüz kızartacak cinstendi.

Olay şöyle:

Başörtülü bir genç kız, açık arkadaşına başörtüsü hediye ediyor. "Gör bak, hayatın nasıl değişecek, türban tak huzura kavuş" diyor... Kız ilk defa başörtüsü takıyor... Diğer sahnede iki tane genç erkek kapalı bir çarşıda dolaşırken kız muhabbeti yapıyor. Başörtülü kızları görüyorlar. Birisi işaret ediyor, diğeri "Hadi lan, türbanlı o, böyle şeylere gelmez" diyor. Beriki "Yanılıyorsun koçum, asıl bunlarda iş var" diyor ve devam ediyor... "Arkasından yaklaş, hafifçe dokun, sonra da 'beraber çıkabilir miyiz?' diye sor.." O esnada kızlardan birisi dükkana birşey sormak için içeriye giriyor. Erkek dışarıdaki tesettürlü kızın kalçalarına elleyerek "Benimle çıkar mısın?" diye soruyor. Kız, erkeğin ablası çıkıyor, "ALLAH belanı versin, ben sana evde gösteririm" ile film bitiyor... "Gör bak, hayatın nasıl değişecek" lafı bu şekilde sonlandırılıyor...


İlgili videonun linki şudur:

http://www.youtube.com/watch?v=CndP1UCQyX8

* * *

NTV'yi kınıyoruz. Başörtülü bayanlara bu şekilde tacizi televizyon ekranlarına taşıyıp fantazi yapmalarını nefretliyoruz.

Olayı RTÜK'e taşıyoruz.

NYV PROTESTO: ntv@ntv.com.tr
RTÜK PROTESTO: rtuk@rtuk.gov.tr
http://www.rtuk.org.tr/sayfalar/GorusOneri.aspxhttp://www.youtube.com/watch?v=CndP1UCQyX8
Kullanıcı avatarı
igra
Aktif Üye
Aktif Üye
Mesajlar: 112
Kayıt: Pzt Tem 23, 2007 1:00 am

Mesajgönderen igra » Cum Tem 27, 2007 9:27 am

NTV'yi kınıyoruz. Başörtülü bayanlara bu şekilde tacizi televizyon ekranlarına taşıyıp fantazi yapmalarını nefretliyoruz.

Olayı RTÜK'e taşıyoruz.

NYV PROTESTO: ntv@ntv.com.tr
RTÜK PROTESTO: rtuk@rtuk.gov.tr
http://www.rtuk.org.tr/sayfalar/GorusOneri.aspx

ZULME UĞRAYANLAR İÇİN SAVAŞIN

4/7576 : Size ne oluyor da, Allah yolunda: " Ey Rabbimiz! Bizleri bu halkı zalim kentten çıkar; katından bize bir dost gönder, katından bize bir yardımcı gönder. " diye yalvarıp duran boynu bükük ve çaresiz erkekler, kadınlar ve çocukların kurtulması uğrunda savaşmıyorsunuz? İman edenler Allah yolunda savaşırlar. Küfre sapanlarsa şeytanın yolunda savaşırlar. Haydi, siz şeytanın taraftarlarına karşı savaşın. Hiç kuşkusuz şeytanın tuzağı çok zayıftır.

İslâmiyette; savunma savaşının dışında, masum ve biçare insanları zulüm ile inleten zalimlere mutlaka karşı çıkılması ve gerekirse de onları kurtarmak için savaşılması emredilmiştir. Muhakkak ki iman edenler, Allah yolunda savaşırlar. Şeytan ve taraftarlarının tuzağını bozmak için gayret sarfedilmeli, onlara imkân vermemek için mücadele edilmelidir.

ZULMEDENLERE KARŞI ZAFER

42/42: İnsanlara zulmedenlere, Yeryüzünde haksız yere taşkınlık edenlere karşı durulmalıdır. İşte böyleleri için acıklı bir azab vardır.
22/39,41: Zulme uğratılarak kendilerine savaş açılanlara, savaşma izni verilmiştir. Allah, onlara yardım etmeye elbette gücü yeter...İman sahipleri öyle kişilerdir ki; kendilerini Yeryüzünde imkân ve güç sahibi yaparsak namaz kılar, zekât verirler, iyiliği emreder kötülükten alıkoyarlar. Tüm işlerin sonu Allah'a varır.

Zalimlere yalnız zulme uğrayanlar değil, onların dışındakiler de mutlaka karşı koymalı, zalimleri etkisiz hale getirmelidir.

Cenâbı Allah; zulüm yaparak savaş açanlara karşı, savunma savaşına izin vermektedir. Neticede de savaş açılan ezilmiş tarafın ilâhî bir yardımla zaferi ile neticelenecektir. Böylelikle azgın kişilerin zulmü sona erecek; onların yerine inançlı, barışçı, iyilik sever kullar ülkeyi adaletle yöneteceklerdir.

ZALİMLERİ MUTLAKA HELÂK EDECEĞİZ

14/13: ... Zalimleri mutlaka yok edeceğiz.
76/31: ... Zalimler için korkunç bir azab hazırlanmıştır.
6/129: Zalimlerin bir kısmını günahlardan ötürü, diğer bir kısmına böylece musallat ederiz.

Zalimler, neticede azabı hak ederler. Yaratılışın negatif oluşumu olan zalimler, mutlaka yok edilecektir. Tıpkı Cenâbı Allah'ın Celâl görüntüsü olan şeytanî kuvvetlerin yok olduğu gibi. Nisa 4/4: " ... Korkmayın, hiç kuşkusuz şeytanın tuzağı çok zayıftır. "

En'am 6/129 da zalimler için ilâhî bir yasa açıklanmaktadır : Yaratılış düzenine karşı koymaya çalışan mafia, babalar ve çeteleri birbirlerine musallat edilerek yok edilmektedir.
"Müslümanlar zulümler ,haksızlıklar karşısında asla sessiz kalmamalı..Gücünün yettiği oranda tepkisini ortaya koymalı.."
Uçmalıyız seninle,tan yeri ağarınca,
Kanatlarımızıda kırabilirler değilmi?
Onlar güçlü olsalar da -bizim-
Rabbimiz var,bize yeter değil mi?
Kullanıcı avatarı
Cedah
Yeni Üye
Yeni Üye
Mesajlar: 2
Kayıt: Pzt Ağu 06, 2007 1:00 am

Mesajgönderen Cedah » Pzt Ağu 06, 2007 11:19 pm

Onların gayesi mikropluk kardeşim.
Ve gerektiği kadar yapıyorlar.
Aslında bizlere bir yerde örnek oluyorlar ama, anlayabilirsek tabi.
Biz şeytani eylemlerimizle yaşıyoruz; siz de Rahmani eylemlerinizi gösterin diyorlar sanki.
Evet, dikkat etmemiz gerekiyor...

Selam eder muhabbet beslerim...
Kullanıcı avatarı
devrem93
Yeni Üye
Yeni Üye
Mesajlar: 10
Kayıt: Cmt Ağu 23, 2008 1:00 am
Konum: yozgat

Mesajgönderen devrem93 » Pzr Ağu 31, 2008 4:01 pm

eeee bazıları başörtüsüne laf atmadan duramıyor kardeşim

“Protesto & Boykot” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir