okuyun dinleyin düşünün

Hoşgeldiniz bölümü ve forum sakinlerinin birbirleriyle tanışıp, iletişim kurabileceği özel bölüm.
Kullanıcı avatarı
kahmel
Yeni Üye
Yeni Üye

okuyun dinleyin düşünün

Mesajgönderen kahmel » Pzr Mar 28, 2010 7:10 am

[color=darkred]sayın arkadaşlar günümüzde yunus emrenin aynı ruhu aynı ilmini taşıyan hz ALLAHTAN DERS VE İLİM HİKMET ALIP GELMİŞ OLAN hz peygamberimizin sözcüsü mevcuttur ben ehlibytin tellalının hizmetinde bulunmak için böyle bir kişinin varlığını duyurmaya sıfatlarını bildirmek için caba harcıyorum

sizden isteğim her önüne gelen kişilerin ben erenelrdenim ben evliyayım ben hocayım dediğinde o kişinin sıfatlarını niteliğini anlamınız için önce ehlibytin tellalını tanımanız gerekmektedirki sizleri başkaları yanıltmasın
arkadaşlar veli olmak okumayla cok ibadet etmeyle olmuyor hz Allah kendi cemali nurundan üç nesneden halk ettiği sayısı belli ruhlar gönderiyor bu ruhlarda batın ilmi mevcut bu ruhları toprak cürütmüyor cansız canlı her şey kendi konumu hakkındaki bilgileri saklıyamıyor
cennette bulunan abu ayvan suyunu yani dolu bade içenler her an her zaman hz peygamberimizin yanında oluyor onunla iletişim kuruyor yani kuranı kerimi dini dili hz peygamberimiz kendi koruyor ehlibytin öğretmeni bunu beyan ediyor

http://video.google.com/videoplay?docid ... 796&hl=tr#

ehlibytin tellalının okuma yazması ve dünya malına karşı nefsi yoktur ruhun zman mekan kavramıda yoktur yani deyişlerde gectiği gibi la mekandır

sitelerin tanıtım sayfasına bu hikmetleri yayınladığım site adersini verdim okuyun düşünün anlayın
EHLİBYTİN ÖĞRETMENİNE hz ALLAHIN VERDİĞİ İSİM HANCI PERVANE'DİR
[color=darkred]
[/color][b][/color][/b]

“Tanışma & Arkadaşlık” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir