s.a

Hoşgeldiniz bölümü ve forum sakinlerinin birbirleriyle tanışıp, iletişim kurabileceği özel bölüm.
Kullanıcı avatarı
HizMetKar
Yeni Üye
Yeni Üye

s.a

Mesajgönderen HizMetKar » Sal May 12, 2009 9:23 pm

es_selamun aleykum kardeşlerim ben bursadan katılıyorum aslında yanlış bilmiyor isem mustafa abinin 5 radyo'sunuda dinliyen biriyim o anki ruh halim nasıl ise ama netten hiç dinleme fırsatı olmadı bir bakayım dedim ve çok ğüzel bir forum ile karşılaştım :) bu beni sevindir di ama benim favorim radyo sır dır ben onun ile huzur buluyorum maziden biri abinin yazılarını gördum buda beni sevindirdi sesini duyuyoruz :) ama kendisini şahsen görmek nasip olmadı onada başarılar dilerim neyse ben lafı kısa tutayım ilk geldik diye sözu bitirmeyelim beni aranıza alırsınız inş. ben burada olmaktan inanın mutlu ve bahtiyar oldum hepinize sevgilerimi ve selamlarımı sunuyorum VESSELAM
Kullanıcı avatarı
Maziden_biri
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Mesajgönderen Maziden_biri » Çrş May 13, 2009 2:10 pm

Aleyküm Selam. Görüşleriniz ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz. Sitemize hoşgeldiniz. Kapımız herkese açıktır. Aramıza almamak gibi bi düşüncemizin olması mümkün değil. Umarım üyeliğiniz hayırlı olur. Güzel paylaşımlarda bulunursunuz...
кєνѕєя.σяg єη çαℓışкαη üує
Kullanıcı avatarı
delta
Tiryaki Üye
Tiryaki Üye
İletişim:

Mesajgönderen delta » Cum May 15, 2009 5:21 pm

Aleyküm Selam Hoşgeldiniz.
Hicran olur gönül meskeni
Ne geleni var artik nede gideni
Bir tutam sevdam olsa
Yalandir ziyandir bana gözleri....