kardeşlik benim için böyle değil

Hoşgeldiniz bölümü ve forum sakinlerinin birbirleriyle tanışıp, iletişim kurabileceği özel bölüm.
Kullanıcı avatarı
bengu_su
Yeni Üye
Yeni Üye

kardeşlik benim için böyle değil

Mesajgönderen bengu_su » Prş Tem 03, 2008 5:59 pm

ya sitede bir kaç kişimi var kardeşlerimin kucak açması böylemi ben çok üzüldüm :cry: :( :cry: :( :cry: :(
Kullanıcı avatarı
Maziden_biri
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Mesajgönderen Maziden_biri » Prş Tem 03, 2008 6:24 pm

Sevgili bengu_su. İkinci bir başlık açmayınız lütfen. Üye girişi yapan arkadaşlar cevap veriyorlar. Sitemizin ziyaretçisi oldukça bol ancak malesef üye katılımları düşük. Bizim de arzumuz üyelerin katılım sağlaması. Bunun için çalışıyoruz. Sizlerde elinizden geleni yapmalısınız. Unutmayın! Bu siteler siz oldukça var. O zaman herkes bir şeyler yapsın. Tanıdıklarınıza tavsiye edebilirsiniz. Gerçekten güzel bir ortam oluşturabiliriz. Hem sitemiz dopdolu hem de güzel. Söylediklerimde hemfikir miyiz?
кєνѕєя.σяg єη çαℓışкαη üує
Kullanıcı avatarı
imamhatipligenc63
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen imamhatipligenc63 » Cum Tem 04, 2008 11:46 am

hoş geldin kardeşim bende yeni üyeyim ancak yöneticininde dediği gibi tavsiye edeceksin ben bir kaç kişiye ettim sen de etki bu site bizim gibilerle dolsun üye az siteye giren çok ne yapalım zamanla çoğalacağına inanıyorum çünkü kaliteli bir site yenilikçi olduğu için ve siteyi kuran arkadaşlardan allah razı olsun

“Tanışma & Arkadaşlık” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir