Forum'a Nasıl Resim Eklerim?

Çeşitli resimler bulabileceğiniz resim galerisi. Ayrıca sizde eklemek istediğiniz resimleri bu forumumuzdan yayınlayabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
Maziden_biri
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Forum'a Nasıl Resim Eklerim?

Mesaj gönderen Maziden_biri »

Sevgili arkadaşlar.
Aslında çok kolay ama en çok sorulan sorulardan. Foruma resim eklemek isteyenler için kısaca anlatıyorum.

Resim ekleyebileceğiniz her hangi bir siteye, örneğin; http://www.imageshack.us/ 'a girin.

Çıkan sayfada GÖZAT butonuna tıklayın. Bilgisayarınızdan ekleyeceğiniz resmi bulun ve seçin. Sonra HOST IT yazan butona tıklayın.

Karşınıza çıkan yeni sayfada birkaç tane [IMG] li kodlar göreceksiniz. En üsttekini yani [IMG] li kodu kopyalayıp foruma yapıştırın. Gönder butonuna tıklayın. Resim forumda gözükecektir..

Eğer birden fazla resim eklemek istiyorsanız aynı yöntemi kullanıp başka resimlerde ekleyebilirsiniz.

Umarım faydalı olmuştur. Yine de yapamayanlar olursa bu başlık altından sorabilirsiniz...

Kullanıcı avatarı
bir_garip_yolcu
Tiryaki Üye
Tiryaki Üye

Mesaj gönderen bir_garip_yolcu »

ben birşey soracaktım:

tamam oraya kadar anladım...resimi koyabiliyorum ama küçük oluyor...nasıl büyüteceğim bilmiyorum....

teşekkürler....

Kullanıcı avatarı
mervenur
Aktif Üye
Aktif Üye

s.a

Mesaj gönderen mervenur »

s.a ya ben dediklerinizi yapıyorum kopyala diyorum ama yapıstıramıyorum.yapıstır seceneği gecersiz ne yapmam lazım tam olarak nereye tıklıycam

hatice_42
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen hatice_42 »

bilgilendirdiğiniz için sağolun

Kullanıcı avatarı
medahms
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen medahms »

bilgilendirdiğin için teşekkürler